Gonga terapija

Ja Tev šobrīd nepieciešama:

  • emocionāla transformācija un izkāpšana no esošajām sajūtām
  • dziļa visa ķermeņa un prāta relaksācija
  • emocionālā un fiziskā līdzsvara atjaunošana
  • enerģijas iekustināšana radošumam
  • iedvesma un vēlme dzīvot ar baudu
  • sāpju mazināšana un atbrīvošana

Saka, ka gongs ir jaudīgāks par jebkuru citu mūzikas instrumentu. Tā skaņa ir kā vilnis, kas šūpojas cauri mūsu enerģijas meridiāniem, atjaunojot pirmatnējo kārtību ķermenī. Tā ir labākā terapija pret stresu, depresiju, spēku izsīkumu, vientulību, dusmām, bailēm un citiem stāvokļiem, kas saistīti ar līdzsvara un harmonijas trūkumu ķermenī un prātā. Gongs, apvienots ar līdzsvarojošām jogu elpošanas tehnikām atjaunina nogurušu nervu sistēmu un izsīkušu imunitāti.

"Pirmo reizi meditācijā man izdevās tik ļoti atslābināties. Man likās, ka laiks un prāts ir beidzot apstājies. Es atguvu tik daudz spēka savas situācijas tālākai risināšanai."

Kā gonga terapija var palīdizēt Tev?

Fiziski

Gongs spēcīgi iedarbojas uz nervu sitēmu, palīdzot mazināt visa veida sāpes - galvassāpes, migrēnas, menstruāciju sāpes u.c. Tas atbalsta dziedināšanos un atjaunošanos pēc slimībām, mežģījumiem un sastiepumiem. Ir pētījumi, kas apliecina gonga skaņas pozitīvo iedarbību uz tinītu un vertigo.

Emocionāli

Gongs mūs reizē uzlādē un palīdz lauzt atkarības - tos ieradumus, kas mūs tur un iznieko mūsu spēkus. Tu jutīsies iedvesmots, atguvis spēkus, emocionāli līdzsvarots. Mūsdienu straujajā dzīves ritmā katram ir jāatrod laiks apzinātam restartam. Destruktīvo emociju transformēšana ir viens no lielākajiem pašapziņas vairotājiem.

Dvēseliski

Gongs jau pirmajās pārdesmit sekundēs palīdz atlaist prāta radīto nemitīgo spiedienu un atslābt. Tādējādi Tu nonāc meditatīvā stāvoklī, kaut kur starp taustāmo un netaustāmo. Un tur notiek visšķīstākā Dvēseles dziedināšanās un savienošanās ar intuīciju sevi.

Kā notiek gonga terapija?

Mēs tiekamies mājīgajās Jogas centra telpās. Viss sākas ar sarunu, kurā kopā izvēlamies vislabāko gonga terapijas metodi Tev šodienai. Pēc tās Tu tiec sagatavots un ievadīts relaksācijā, izmantojot brinišķīgas, maigas jogu terapijas tehnikas – caur balsi, elpu, pozu. Lai gongs varētu darīt savu darbu, ir būtiski, ka Tev izdodas atslābināties un atvērties tam. Sesijas laikā gonga radītie skaņas viļņi burtiski plūst cauri Tavam ķermenim un sajūtas ir neaprakstāmas. Skaņa plūst caur ēteri, taču uztveram mēs to gan dzirdot, gan caur fiziskajām sajūtām, tāpēc šī visu ķermeni caurvijošā pieredze tiek uzskatīta par visefektīvāko dziedināšanu ķermenim. Pēc sesijas būtiska ir sazemēšanās un pieredzes integrācija. Iepriekšēja pieredze vai zināšanas nav nepieciešamas.

"Naktī pēc gonga sesijas gulēju saldi jo saldi. Joprojām esmu tajā brīnumā. Tu manī iepūti dzīvibu, kas bija apsīkusi."

Par gonga skaņu

Gongs pats par sevi dziedināt nevar, taču tas Tev palīdz nonākt iekšējā stāvoklī, kurā ķermenis pats parūpējas par līdzsvara atjaunošanu – gluži kā miegā. Viens prasmīgs sitiens pa gongu, atmodina veselu skaņu diapazonu – daudzas no šīs skaņām ir zem 20Hz frekvences un ausij nav sadzirdamas, taču smadzenes tās tik un tā uztver. Gonga radītā skaņa ir gandrīz sataustāma – tā stimulē fizisko ķermeni caur ādu (dermatomām) un katru tās šūniņu. 

Gonga skaņa strādā visos līmeņos – ķermenī, prātā un Dvēselē. Skaņa caurlauž neapzinātā prāta trokšņus un palīdz sevi beidzot sajust un ieraudzīt īstu, autentisku, starojošu. Tā palīdz mums saslēgties ar neitrālo prātu, kas ir mūsu vieduma un nepastarpināto zināšanu avots. 

Pēc gonga terapijas sesijas mainījies ir viss – mainījusies ir Tava emocionālā enerģija, sajūtas un ķermeņa apziņa. Gonga priekšā Tu kļūsti kails. Tas zina visu par tevi un parāda to Tev caur Tavām sajūtām. Ja Tu tam ļaujies, tas aizskalo Tavas šaubas, Tavas problēmas un negatīvās domformas par sevi pašu.

Gonga terapija

Eur 55
  • * divatā Eur 60

Gonga terapija notiek Jelgavā, Raiņa ielā 14.

Par iespējamo laiku vienosimies individuāli.

Iepriekšēja pieredze un zināšanas nav nepieciešamas.

Terapijas seanss aizņem līdz 2h.

Gongs nav iedomājams bez jogas un otrādi. Tie ir perfekti pārinieki, viens otru papildinoši un aktivizējoši. Tur, kur mēs padodamies jogas vingrinājumu priekšā, nāk talkā gongs – tas atslābina, tas pacilā, tās izlaužas cauri domu un nervu sistēmas raditājiem blokiem, kuru autori esam mēs paši. Gonga skaņa reizē dziedina un palīdz nonākt meditatīvā stāvoklī, kur Tu burtiski atmosties. Savu īsto gongu Jogas centrā gaidījām vairākus gadus – un te tas ir, piesātināts ar dziedinošo Zaļās Taras enerģiju.

Zaļā Tara iemieso dziedināšanu, ko piedzīvojam caur baiļu un savas egocentriskās ignorances atlaišanu. Atbrīvošanos no skaudības, no greizsirdības, no lepnuma. Caur viņu varam piedzīvot savu negatīvo ieradumu, domformu un aspektu apzināšanos un atlaišanu. Viņa ir lieliskākais palīgs atvadoties no savas neirotiskās personības un izceļot patieso sevi.

Pateicībā par iespēju satikties un dziedināties,
Sanita