Pirkumu grozs

Membership Level

You have selected the Sieviete ir no Mēness membership level.

The price for membership is 33.00€ per Month.

Do you have a discount code? Click here to enter your discount code.

Labo rītu retrīts
Account Information Already have an account? Log in here
LEAVE THIS BLANK

Payment Information We accept all major credit cards

IEGĀDES NOTEIKUMI

NOTEIKUMI

Abonementu, kursu un izaicinājumu iegādes noteikumi vietnē www.jogascentrs.lv

Šie noteikumi nosaka “elektronisko biļešu” iegādes kārtību vietnē www.jogascentrs.lv. Tu, kā lapas lietotājs, piekrīti ievērot zemāk minētos noteikumus. Noteikumos minētās “elektroniskās biļetes” ir vietnē www.jogascentrs.lv apmaksāti abonementi, nodarbības, konsultācijas, izaicinājumi, kursi un nodarbību cikli.

 1. Personas dati un aizsardzība:
  1.1. Tu, kā lietotājs, apzinies un uzņemies pilnu atbildību, ka veicot “elektroniskās biļetes” iegādi, norādīsi tikai pareizu un patiesu informāciju. Mēs nevarēsim garantēt pakalpojuma saņemšanu, ja tiks norādīta kļūdaina vai nepatiesa informācija (piemēram, nepareizs e-pasts vai telefona numurs).
  1.2. Visa informācija, kas skar personu datus un nepieciešama “elektroniskās biļetes” iegādei, tiek apstrādāta, izmantojot ārpakalpojumu. Mēs Tavus norādītos personas datus neuzkrāsim un izmantosim tikai un vienīgi pakalpojuma nodrošināšanai (pēc vajadzības).
  1.3. Mēs neredzam tavus kartes datus - darījuma veikšanai izmantojam ārpakalpojumu. Apmaksas brīdī Tu kā kartes īpašnieks ievadīsi kartes datus pakalpojuma nodrošinātāja veidlapā, kur tie arī tiek apstrādāti un uzglabāti. Mēs neesam un nevaram būt atbildīgi par Tavas kartes datu precizitāti vai patiesumu.
 2. Atbildība
  2.1. Veicot pirkumus šajā vietnē, Tu uzņemies pilnu finansiālu atbildību par veiktajiem darījumiem. Tas, ka sistēmā ir reģistrēts un e-pastā saņemts apliecinājums par darījuma veikšanu, ir pietiekams apliecinājums darījumam.
  2.2. Mēs neuzņemamies atbildību par to, ja Tev gadās šo apliecinājumu nozaudēt vai netīšam darīt pieejamu kādai trešajai personai.
 3. “Elektroniskās biļetes” iegāde un izmantošana
  3.1. “Elektroniskā biļete” ir dokuments, kas Tev dod tiesības piedalītes norādītajās nodarbībās pie pirkuma norādītajā laika periodā.
  3.2. “Elektroniskā biļete” uz atsevišķu jogas nodarbību ir derīga izmantošanai 7 dienu laikā kopš iegādes brīža.
  3.3. “Elektroniskā biļete” uz nodarbību ciklu /kursu/izaicinājumu ir derīga kopš aktivizēšanas brīža (vai kopš cikla sākuma datuma) līdz norādītā cikla beigu nodarbībai vai pie iegādes noteiktajā laikā.
  3.4. “Elektroniskā biļete” mēneša abonementam ir derīga vienu kalendāro mēnesi (piemēram, kopš mēneša 18.datuma līdz nākamā mēneša 18.datumam, neieskaitot). Abonementa sākums tiek aktivizēts automātiski iegādes brīdī. Iegādājoties Virtuālās studijas abonementu, tiek aktivizēts automātiskais maksājums uz 6 mēnešu periodu.
  3.5. "Elektroniskā biļete" Virtuālās studijas nodarbībām ir derīga izmantošanai tikai vietnes online sadaļā. Situācijas, ja tiek pārtraukta pakalpojuma sniegšana, nodarbības un materiāls tiks uzturēts online režīmā - vismaz 3 mēnešus  kopš iegādes brīža.
  3.6. Bezmaksas "Elektroniskā biļete" jeb izmēģinājuma abonements ir iespēja bez maksas iepazīties ar piedāvāto pakalpojumu. Ja pakalpojuma saņemšanu laicīgi nepārtrauc, bezmaksas izmēģinājuma noslēgumā tiek aktivizēta "Elektroniskā biļete" ar automātisko maksājumu.
 4. "Elektroniskās biļetes" pārtraukšana un atcelšana
  4.1. Ja pakalpojumu saņemt turpināt nevēlies, abonements jāatceļ savā lietotāja profilā izmantojot opciju "cancel" vai laicīgi (vismaz 2-3 darba dienas pirms kārtēja maksājuma sazinoties uz zemāk norādīto e-pasta adresi)
 5. “Elektroniskās biļetes” atgriešana
  4.1. Diemžēl, “elektroniskās biļetes” netiek atgrieztas. Lūdzu, pārdomā savas iespējas pirms biļetes iegādes un seko līdzi savam abonementa deriguma termiņam. Mēs nenesam atbildību situācijās, ja abonements netiek izmantots personīgu iemeslu dēļ vai netiek izmantots noteiktajā laikā.
 6. Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī Abonementu, kursu un izaicinājumu iegādes noteikumu mainīt. 
 7. Ar visiem jautājumiem, kas saistīti ar “elektonisko biļešu” iegādi un apmaksu, lūdzu vērsies pie mums info@jogascentrs.lv vai 29926033.